Zaznacz stronę

Kojarzysz może Tima Ferrisa?
To taki Amerykanin, który napisał kilka książek, prowadzi kilka firm, nagrywa ciekawy podcast z niesamowitymi ludźmi i pewnie robi jeszcze wiele ciekawych rzeczy.
Jakiś czas temu Tim zaczął prowadzić „5 bullet Friday”, w którym co piątek opowiada, co czyta, jakich narzędzi użytwa, czego się dowiedział itp.
Tu możesz się zapisać – Tim Ferriss zaprasza

Tim mnie zainspirował.

Tak się składa, że na co dzień spotykam całkiem sporo ludzi, rozmawiamy o przeróżnych problemach zarówno biznesowych jak i prywatnych. W ramach działania Pracowni Synergii te biznesowe problemy pomagam rozwiązywać a przy okazji pokazuję szerszy obraz – razem wychodzimy z lasu.
W związku z tym każdy tydzień owocuje różnorodnymi przemyśleniami, wnioskami i przestrogami. I to właśnie nimi chciałbym się z Tobą podzielić.
A dlaczego?
Ponieważ uważam, że mogą być dla Ciebie interesujące, wywołać skojarzenia, skłoniać do refleksji, analizy i w efekcie wewnętrznej przemiany (na co liczę).

Jeśli więc chcesz zaryzykować kilka minut, zapraszam do zapisu i lektury.

O czym będzie? Na pewno o biznesie, jego ludzkiej twarzy, logicznym myśleniu, rodzinie, podróżach, różnicach kulturowych, uproszczeniach myślowych, czytaniu, doświadczeniach innych, mądrzejszych ludzi i pewnie jeszcze wielu innych sprawach, które w międzyczasie się pojawią.

Co piątek dostaniesz paczkę treści do przemyślenia. Liczę na to, że paczka Ci się przyda. I że dasz znać, co o tym sądzisz.

Zatem do przeczytania i odpisania!

Parę kroków wstecz - weź dobry rozbieg

Pin It on Pinterest

Zapraszam do newslettera

Chętnie poczytam, co napiszesz

 

Zapraszam do newslettera

Chętnie poczytam, co napiszesz

 

Parę kroków wstecz - weź dobry rozbieg