O mnie

tomaszciosek.pl – tata i #PannaZuzanna

Kto stoi za blogiem

Jak się zapewne domyślasz, autorem tego bloga jestem ja – Tomasz Ciosek.

Dlaczego piszę

Odpowiem socjologiczno – prawniczym klasykiem: „To zależy”.
Publikuję tu kilka rodzajów treści i każdy z nich ma nieco inną przesłankę.

Biznesowo

Zdecydowanie najczęściej na blogu pojawiają się treści biznesowe z tego prostego powodu, że jestem przedsiębiorcą i to, co z biznesem związane jest mi bliskie.
Jeśli dodatkowo mam przekonanie, że mogę zebrać w jednym wpisie przemyślenia i doświadczenia dotyczące konrketnego zagadnienia i pomóc tym samym komuś w jego analizie, to taka radosna konstatacja sprawia, że powstają nowe wpisy.

Rodzinnie

Jestem rodzicem. Mam dwójkę wspaniałych dzieciaków. Wiem, że oprócz tych dni radosnych przechodzą one również przez bardziej burzliwe momenty.
Lubię, gdy tych drugich jest zdecydowanie mniej niż tych pierwszych. Dlatego niekiedy piszę o dzieciakach, nasych rodzinnych pomysłach na wspólne spędzanie czasu i rozwój.
Kto wie, może zainspiruje to Ciebie do jakichś nowych aktywności?

Motocyklowo

Bodajże w 2010 roku pojawiło się też coś, do pojawienia czego nie byłem przygotowany. A mianowicie motocykl. Po prostu mnie dopadł. Zatem gazetki, kurs, prawko, maszyna i… okazało się że można dzięki niemu zoptymalizować czas przejazdów po mieści i na dodatek czerpać z tego przyjemność. Prawdziwy rarytas.
W sumie od motocykla zaczął się ten blog. To właśnie wycieczki motocyklowe, lektury motocyklowe, wydarzenia związane z motocyklistami i motocyklami były opisywane na początku.
Motocyklizm to nałóg (tzn. pasja). Zatem te wpisy nie znikną. Będą trwać i pojawiać się co pewien czas.
Może dzięki temu wsiądziesz na dwa koła i zaczniesz podziwiać świat z siodła.

Czy warto czytać?

Jasne, że warto.
Mimo, że piszę niezbyt często i zwykle mocno nieregularnie, to staram się, aby te treści niosły za sobą jakąś wartość dla Ciebie.
Jaką wartość?
Choćby inspiracja – niekiedy warto zajrzeć do źródeł, które linkuję. Zwykle są one kopalnią, którą możesz eksplorować link po linku.
Wsparcie – nie jesteś sam. Ciężko ogarnąć sensowne życie rodzinne i efektywną pracę zawodową. Każdego dnia wszyscy mierzymy się z tym wyzwaniem. Grunt to się nie poddawać i szukać rozwiązań, które pomogą nam tę sytuację ogarnąć.
Wiedza – z każdym dniem zdobywamy nowe doświadczenia i wiedzę. Na łamach (blog ma łamy?) tego bloga próbuję przekazać Ci to, co moim zdaniem jest ważne i w miare uniwersalne.

Zatem zapraszam Cię do lektury, krytycznych komentarzy oraz do rozmowy.
Miłej lektury
Tomek

 

Pin It on Pinterest