Dzisiejszy dzień obfitował w różne ciekawostki.

 

Pierwszy raz w tym sezonie udało mi się wygrzebać motór z garażu. A, że trochę z niego fleja, to najpierw trzeba było zafundować mu kąpiel. Po kąpieli nadszedł czas na pierwszą przejażdżkę w tym sezonie. Niestety również nadszedł czas na pierwsze tankowanie. Na szczęście bak jest mniej pojemny niż ten w samochodzie.

Pierwsze doznania z pierwszej jazdy w sezonie to coś pięknego – ciepło, słonko grzeje, kierowcy ostrzegają przed licznymi suszarkami. Żyć, nie umierać! Po kilku minutach zorientowałem się jednak, że nie wszyscy wychodzą z takiego założenia. A już na pewno nie kierowca GSXRa, który minął mnie na łuku z prędkością światła. Ciekaw jestem myśli, które przechodziły wtedy prze głowę jego dziewczyny przyklejonej nieruchomo do jego pleców. Mam nadzieję, że jeszcze oboje będą mieli okazję się pokłócić.

Dzień się nie skończył, więc nie skończyły się też nowe doznania. Miałem też dziś okazję zmoknąć po raz pierwszy w nowym sezonie – udało się! Pierwszy raz (i to nie tylko w tym sezonie) przeżyłem gradobicie podczas jazdy. Ciekawa sprawa.

Widziałem dziś też pierwszy wypadek z udziałem motocyklisty w tym sezonie (niegroźny na szczęście) a pod koniec wycieczki miałem pierwsze spotkanie z władzą. Gdy okazało się, że jednak mam prawo jazdy, policjant wyglądał na nieco rozczarowanego.

Tyle wydarzeń pierwszego dnia. Ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie!

Pin It on Pinterest

Przekaż dalej

Udostępnij ten post znajomym (rzecz jasna jeśli uważasz, że warto)