Przydarzyło mi się ostatnio nieco podróżować po Polsce w celach dalekich od wypoczynkowych. Wraz z Maćkiem Gnyszką i Maćkiem Rewuckim odwiedziliśmy Kraków, Łodź i Poznań a dokładniej lokalne oddziały Towarzystwa Biznesowego. Im też należy się przecież nieco wiedzy na temat Coraz Tańszej Firmy – najmłodszego dziecka Pracowni Synergii, o którego narodzinach chcemy poinformować całą ludzkość 😉

Krakowska gościnność

To, że w networkingu jaki uprawia się w Towarzystwach Biznesowych nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o relacje wiedziałem już dawno. W Krakowie miałem tego kolejny namacalny przykład. Człowiek, którego widziałem drugi raz w życiu – Marcin Konik – Korn – ugościł mnie w swoim domu (dwie noce tam spędziliśmy), nakarmił i nawodnił (no dobra nie tylko woda była grana). Otworzył swój dom przed w sumie obcym człowiekiem.
Mało tego – pod koniec naszego pobytu (a przyznać trzeba, że specjalnie dla nas musiał wstać o 3 rano) zapraszał na kolejne wizyty. Co powiecie na taki biznes?

Przejazdem w AMB Technic

Z Łodzi do Poznania to już niewielki rzut berettą, a że po śniadaniu wyruszyliśmy w dalszą drogę około południa to mieliśmy całkiem sporo czasu do zagospodarowania. Postanowiliśmy więc odwiedzić naszego Klienta – AMB Technic. Na posterunku zastaliśmy Panią Agnieszkę. Podczas ponad godzinnego spotkania napiliśmy się kawy, pożartowaliśmy, stworzyliśmy wideo z przesłaniem dla nierozsądnego spadkobiercy a przy okazji na odchodne ustaliliśmy kilka istotnych szczegółów dotyczących prowadzonych wspólnie projektów.

Tak przeprowadzona aktualizacja to sama przyjemność 😉

Jednak relacje

W zasadach Pracowni Synergii mamy wpisane to, że lubimy naszych Klientów i ich firmy i to nie jest ściema. Dlatego, że to właśnie biznes oparty na dobrych relacjach a nie na szczegółowych zapisach umów pilnowanych przez sztaby prawników pozawala realizować dobre projekty z pożytkiem dla obu stron.

Coraz Tańsza Firma

A w sumie mogę też coś napisać o tym naszym nowym dziecku, które pokazywaliśmy po Polsce – Coraz Tańszej Firmie. W skrócie – chodzi o ścięcie kosztów prowadzenia firmy. Mamy nawet z tej okazji spot promocyjny. Niezłe aktorstwo, prawda? 😉

 

Jeśli Ci się spodobało to zapraszam na mój fanpejcz

Wbijam na fejsa

 

Pin It on Pinterest

Przekaż dalej

Udostępnij ten post znajomym (rzecz jasna jeśli uważasz, że warto)

Zapraszam do newslettera

Chętnie poczytam, co napiszesz

 

Zapraszam do newslettera

Chętnie poczytam, co napiszesz

 

Parę kroków wstecz - weź dobry rozbieg