Przydarzyło mi się ostatnio nieco podróżować po Polsce w celach dalekich od wypoczynkowych. Wraz z Maćkiem Gnyszką i Maćkiem Rewuckim odwiedziliśmy Kraków, Łodź i Poznań a dokładniej lokalne oddziały Towarzystwa Biznesowego. Im też należy się przecież nieco wiedzy na temat Coraz Tańszej Firmy – najmłodszego dziecka Pracowni Synergii, o którego narodzinach chcemy poinformować całą ludzkość 😉

Krakowska gościnność

To, że w networkingu jaki uprawia się w Towarzystwach Biznesowych nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o relacje wiedziałem już dawno. W Krakowie miałem tego kolejny namacalny przykład. Człowiek, którego widziałem drugi raz w życiu – Marcin Konik – Korn – ugościł mnie w swoim domu (dwie noce tam spędziliśmy), nakarmił i nawodnił (no dobra nie tylko woda była grana). Otworzył swój dom przed w sumie obcym człowiekiem.
Mało tego – pod koniec naszego pobytu (a przyznać trzeba, że specjalnie dla nas musiał wstać o 3 rano) zapraszał na kolejne wizyty. Co powiecie na taki biznes?

Przejazdem w AMB Technic

Z Łodzi do Poznania to już niewielki rzut berettą, a że po śniadaniu wyruszyliśmy w dalszą drogę około południa to mieliśmy całkiem sporo czasu do zagospodarowania. Postanowiliśmy więc odwiedzić naszego Klienta – AMB Technic. Na posterunku zastaliśmy Panią Agnieszkę. Podczas ponad godzinnego spotkania napiliśmy się kawy, pożartowaliśmy, stworzyliśmy wideo z przesłaniem dla nierozsądnego spadkobiercy a przy okazji na odchodne ustaliliśmy kilka istotnych szczegółów dotyczących prowadzonych wspólnie projektów.

Tak przeprowadzona aktualizacja to sama przyjemność 😉

Jednak relacje

W zasadach Pracowni Synergii mamy wpisane to, że lubimy naszych Klientów i ich firmy i to nie jest ściema. Dlatego, że to właśnie biznes oparty na dobrych relacjach a nie na szczegółowych zapisach umów pilnowanych przez sztaby prawników pozawala realizować dobre projekty z pożytkiem dla obu stron.

Coraz Tańsza Firma

A w sumie mogę też coś napisać o tym naszym nowym dziecku, które pokazywaliśmy po Polsce – Coraz Tańszej Firmie. W skrócie – chodzi o ścięcie kosztów prowadzenia firmy. Mamy nawet z tej okazji spot promocyjny. Niezłe aktorstwo, prawda? 😉

 

Jeśli Ci się spodobało to zapraszam na mój fanpejcz

Wbijam na fejsa

 

Pin It on Pinterest

Przekaż dalej

Udostępnij ten post znajomym (rzecz jasna jeśli uważasz, że warto)