Współpraca

O co chodzi?

Niekiedy jest tak, że po przeczytaniu treści wysoce angażujących, ciekawych lub też po prostu śmiesznych masz ochotę zrobić coś razem z autorem tychże treści. Jeśli tak jest w tym przypadku, to świetnie.

Jak już zapewne wiesz z lektury zakładki „O mnie” lubię nowe wyzwania a problemów szukam wręcz zawodowo, więc jeśli masz jakiś pomysł – pisz, mailuj, dzwoń lub dobijaj się w jakikolwiek inny sposób. Kilka metod kontaktu zaproponowałem tutaj.

Czego możemy dokonać?

Płaszczyzn współpracy jest sporo. Bazując na tym, o czym piszę na blogu najbardziej prawdopodobne wydają się następujące grupy tematyczne:

Biznes

Ruszasz z nowym produktem, odpalasz firmę a może chcesz wszystko, co do tej pory robiłeś wywrócić do góry nogami albo przynajmniej nieco zoptymalizować swoje działania? Takie rzeczy wraz z zespołem Pracowni Synergii robimy na co dzień 🙂 Napisz więc, w czym możemy Ci pomóc.

Sprzęt

Jak zapewne domyśliłeś się z lektury co poniektórych tekstów, lubię przeróżne urządzenia zwane przez złośliwych gadżetami. Jeśli to, co masz może przyczynić się do poprawienia jakichś obszarów życia lub jest po prostu ciekawe i interesujące i chciałbyś powierzyć mi to do testów, daj znać. Na pewno ustalimy wspólny scenariusz działania.

Motocykle

To jest dopiero wyzwanie! Motocykl to wolność, radość i pełnia życia. Trochę patetycznie to brzmi, ale cóż poradzić. Tak już jest.

A teraz do rzeczy – co możemy zrobić w tej materii? Możemy motocykle testować, zabierać na wycieczki, organizować wyjazdy grupowe połączone z atrakcjami dla uczestników. Możemy motocykle i akcesoria testować zarówno w warunkach codziennej eksploatacji, dojazdach do pracy czy dowożeniu dzieci do szkoły jak i bliskich i dalszych wyprawach po asfalcie i bezdrożach. Tutaj wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem. A tematyka jest fascynująca i niesamowicie plastyczna.

Dzieci

Dzieciaki na sam koniec. Te łobuziaki potrafią naprawdę sporo. W tej materii możemy stworzyć tematyczne listy prezentowe, dostarczyć porady rodzicielskie, zaprosić dzieciaki na przygotowaną dla nich imprezę, przetestować dla nich produkty albo… cokolwiek innego wymyślimy w procesie twórczym

Coś innego?

Zdałem sobie ostatnio sprawę z tego, że prawdopodobnie nic lub niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć. Udowodnij więc, że się mylę 😉

To jak, działamy razem?

 

 

Pin It on Pinterest